Επιλέξτε Σώμα: Color 1 Color 2 Color 3
Youtube Twitter Facebook Rss

Αθλητικά

Ολυμπιακοί Αγώνες του Ρίο 2016: Ολο το πρόγραμμα της ΕΡΤ

04.08.2016 | 16:48
 Οι Ολυμπιακοί Αγώνες του Ρίο, άρχισαν με το ποδόσφαιρο, αλλά επισήμως ανοίγουν την αυλαία τους στις 5 Αυγούστου (6/8 ξημερώματα Ελλάδας) με την τελετή έναρξης. Τη διοργάνωση θα καλύψει η ΕΡΤ και ο ΟΤΕ TV.
Δείτε όλο το πρόγραμμα των μεταδόσεων της ΕΡΤ στην κορυφαία των διοργανώσεων.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΤ-1 ΚΑΙ ΕΡΤ-2

ΠΕΜΠΤΗ, 4/8/2016
19:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Ιράκ - Δανία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Ονδούρα - Αλγερία» - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Βραζιλία - Νότιος Αφρική» - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Μεξικό - Γερμανία» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Πορτογαλία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Σουηδία - Κολομβία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Φίτζι - Νότιος Κορέα» - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Νιγηρία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 5/8/2016
22:20 (ΕΡΤ-1): Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΪΡΟ - (Εκπομπή)
00:45 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑ - ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ - (Εκπομπή)
01:55 (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)
03:30 (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)

ΣΑΒΒΑΤΟ, 6/8/2016
11:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
13:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25 (ΕΡΤ-3): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Σερβία - Ουγγαρία» - (Απευθείας μετάδοση)
16:25 (ΕΡΤ-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά Ανδρών - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Ελλάδα - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚOΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά (Απευθείας μετάδοση)
19:15 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - Προκριματικά Highlights - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Αυστραλία - Γαλλία» (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά Ανδρών - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-3): ΤΖΟΥΝΤΟ - 48kgr (Γ) & 60 kgr (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
23:10 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) - Highlights - (Απευθείας μετάδοση)
00:10 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:25 (EΡT-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά Ανδρών - (Απευθείας μετάδοση)
00:30 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - Highlights - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Κίνα – ΗΠΑ» (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) και (Γ) Προκριματικά (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Βραζιλία - Αυστραλία» - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Βενεζουέλα - Σερβία» - (Απευθείας μετάδοση)
05:10 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - Highlights - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΚΥΡΙΑΚΗ, 7/8/2016
06:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Σερβία - Ουγγαρία) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Κίνα - ΗΠΑ» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:35: (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Ελλάδα - Ιαπωνία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Βενεζουέλα - Σερβία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-3): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
15:40 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
14:25-20:15 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
16:55 – 18:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – Αεροβόλο Πιστόλι (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
18:30 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:15 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) – 2ος ΓΥΡΟΣ - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Βραζιλία – Λιθουανία» - (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-1): ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοί 52 kg (Γ) 66 kg (A) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α): «Σουηδία - Γερμανία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
22:05 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
23:30 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Προκριματικά (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3μ Συγχρονισμένες Ανδρών - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2) - ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - 2ος-3ος Γύρος (Α & Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Σουηδία - Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Ισπανία – Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:15 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - 2ος Γύρος (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
02:25 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ - «Νιγηρία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Αργεντινή - Ιράν» - (Απευθείας μετάδοση)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β


ΔΕΥΤΕΡΑ, 8/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Μεξικό» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:15 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Αργεντινή - Αλγερία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Βραζιλία - Ιράκ» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Τελικοί - - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25-20:15 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
14:55 (ΕΡΤ-2): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Σερβία - Ελλάδα» - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών - Προκριματικά «φάση-16» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY
16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ιταλία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
18:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:00 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - «ΗΠΑ - Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
18:40 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών - Προημιτελικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ (Α) - Γ΄γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
20:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών – φάση 16 & Προημιτελικά - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Σερβία – Αυστραλία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
21:25 (ΕΡΤ-3): TZOYNTO: 57 kg (Γ) & 73 kg (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Τελικός Ομαδικού Ανδρών - (Απευθείας μετάδοση)
00:13 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:30 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:35 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ-Βενεζουέλα» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Ιαπωνία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Απευθείας μετάδοση)
02:25 – 04:33 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
02:25 (ΕΡΤ-2):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - Γ΄γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Γαλλία - Κίνα» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ): «Βραζιλία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΡΙΤΗ, 9/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Αυστραλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:45 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:50 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη
10:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ - Βενεζουέλα» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25 - 19.03 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – Προκριματικοί
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικοί 63Kgr (Γ) & 81Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
17:30 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Γερμανία - Πολωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY
19:00 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ
19:55 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση εμποδίων (Ατομικό) - Τελικός, απονομές (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-1): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- Αεροβόλο Πιστόλι 25μ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-2)-: ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοίο 63 Kgr (Γ) & 81 Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Ομαδικό (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
22:30 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
22:45 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία – Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ - Highlights (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:35 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY
00:35 – 05:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Λιθουανία-Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιταλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
03:05 (ΕΡΤ-3):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
05:00 – 06:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – Προημιτελικός (Α)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ, 10/8/2016
06:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - Προκριματικά (Α) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Αεροβόλο πιστόλι 25μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:20 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:25 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
14:25 – 16:53 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Ξίφος Ασκήσεως (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Αυστραλία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
16:10 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
16:10 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικά 67 Kgr (Γ) & 90 Κgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ελλάδα - Ουγγαρία» - (Απευθείας μετάδοση)
17:40 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)
18:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Αργεντινή - Ονδούρα» ή «Αλγερία - Πορτογαλία» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-2): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ – Προκριματικά
21:00 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Double Trap (A) (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικά 67 Kgr (Γ) & 90 Κgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
21:55 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Σύνθετο Ατομικό (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-3): ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - 69 kg (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
23:35 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Μαυροβούνιο - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)
00:13 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:45 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αυστραλία – ΗΠΑ» (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Βραζιλία - Σερβία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Ισπανία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «Βενεζουέλα - Κίνα» - (Απευθείας μετάδοση)
05:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Βραζιλία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΕΜΠΤΗ, 11/8/2016
06:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): «Αργεντινή - Ονδούρα» ή «Αλγερία - Πορτογαλία» (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:10 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Δανία - Βραζιλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 3μ. Συγχρονισμένες (Α) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιράν - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
17:30 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Πολωνία - Αίγυπτος» - (Απευθείας μετάδοση)
17:50 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΝΙΣ - Προημιτελικά (Α) & Τελικά (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 – 22.00 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - «Λευκορωσία - Τουρκία» - (Απευθείας μετάδοση)
20:05 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - RSX (Ζ) - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Βραζιλία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:10 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Γ) - «Ρωσία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-3): ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοί 68 kg (Γ) & 100 kg (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Τελικοί
22:05 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Σύνθετο Ατομικό (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
00:10 (ΕΡΤ-1): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ (Α) - Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-1): ΙΣΤΙΟΠΟΛΟΪΑ - HL - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - «Γαλλία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:20 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α): «Δανία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Νιγηρία-Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:15 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
02:25 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
02:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α): «Ιταλία - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Γ) «Κίνα – ΗΠΑ» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Λιθουανία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α): «Βραζιλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 12/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:40 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «Λιθουανία - Αργεντινή» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ουγγαρία - Ιαπωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ – Πρωϊνά Αγωνίσματα (Απευθείας μετάδοση)
16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)
17:40 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «ΗΠΑ - Μαυροβούνιο» - (Απευθείας μετάδοση)
17:50 - 21.23 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:50 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ – Ημιτελικοί (A) - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - 20 km βάδην Ανδρών (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
21.23 (ΕΡΤ-2): ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
22:10 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ): «Ρουμανία - Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
23:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «ΗΠΑ – Σερβία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:10 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Μ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ελλάδα - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:10 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ισπανία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - 50μ. Καραμπίνα Πρηνιδόν - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Γαλλία - Βενεζουέλα» - (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY - (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Σκιτ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΣΑΒΒΑΤΟ, 13/8/2016
07:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
08:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Σκιτ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:40 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί, Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:10 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:30-17.43 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
14:50 – 17:43: LIVE ZAPPING
15:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - «Κίνα - Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
16:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
16:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - «Ρωσία - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)
17:43 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
17:50 - 02:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ - (Παράλληλες μεταδόσεις)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 – 20:55 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Απευθείας μετάδοση)
19:55 – 22:18 (ΕΡΤ-2): ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
21:00 (ΕΡΤ-3): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Σκιτ (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
22:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Πολωνία - Ρωσία» - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ: TΕΛΙΚΟΙ - Προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2): Διάφορα Αγωνίσματα - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «ΗΠΑ - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία - Λιθουανία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
02:45 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Καναδάς - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Ημιτελικοί - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Κροατία - Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α): ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΚΥΡΙΑΚΗ, 14/8/2016
07:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - Προημιτελικός 4 - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
10:10 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Τελικοί, Ημιτελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:40 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-3): ΙΠΠΑΣΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
17:00 – 20:50 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ντουέτο προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - RSX Ανδρών Αγώνες μεταλλίων - (Απευθείας μετάδοση)
20:10 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α): «Αυστραλία - Ελλάδα» - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ: RSX Γυναικών αγώνες μεταλλίων - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «ΗΠΑ - Ιταλία» - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ (Α) - 59kg & 75 kg - (Απευθείας μετάδοση)
22:50 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «ΗΠΑ – Γαλλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αυστραλία - Βενεζουέλα» - (Απευθείας μετάδοση)
01:50 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ (Α), ΤΕΛΙΚΟΣ (M) - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Ιαπωνία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία – Κίνα» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - «Βραζιλία - Ρωσία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΔΕΥΤΕΡΑ, 15/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Τελικοί οργάνων - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:30 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 3μ. (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:40 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «ΗΠΑ – Γαλλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:30 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Αργεντινή - Αίγυπτος» - (Απευθείας μετάδοση)
17:00 – 19:18 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ντουέτο Τεχνικό - (Απευθείας μετάδοση)
17:15 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
17:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «ΗΠΑ - Μεξικό» - (Απευθείας μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-3): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
20:10 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Νιγηρία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
23:05 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Πολωνία - Κούβα» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΠΑΛΗ (Γ) - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - 2ος Ημιτελικός (Α) Ομαδικό - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - 3ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Λιθουανία - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΡΙΤΗ, 16/8/2016
06:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - 4ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Γαλλία - Δανία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:40 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α): «Κροατία - Τυνησία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
17:40 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
17:53 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ - Ομαδικό (Γ) Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:55 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ντουέτο - Ελεύθερο Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
20:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
21:10 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
22:18 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
22:30 (ΕΡΤ-2):ΠΟΛΟ (Α) - 4ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:50 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:00 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ - (Απευθείας μετάδοση)
00:40 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
00:55 (ΕΡΤ-3): ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Γ) - Ομαδικό Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) - 4 Προημιτελικός (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ): 4ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:50 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ, 17/8/2016
06:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - 1ος ημιτελικός, 2ος ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3μ. (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
13:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:50 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
15:50 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
18:10 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:50-21:00 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
18:50 – 21:03 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - 470 (Α & Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
20:00 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-2): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - (Απευθείας μετάδοση)
21:50 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-2): Διάφορα Αγωνίσματα - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): 3ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - (Απευθείας μετάδοση)
02:33 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) - Ομαδικό τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 4ος Προημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 (Απευθείας μετάδοση)
05:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
06:00 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΕΜΠΤΗ, 18/8/2016
06:10 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Γ) - 1ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:20 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:20 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 3ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:50 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 4ος Προημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:20 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
13:20 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:55 (ΕΡΤ-3): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ, Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
16:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ. (Γ) Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
16:30 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
17:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - Θέσεις 5-8 - (Απευθείας μετάδοση)
18:20 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - ΒΜΧ (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
20:30 (ΕΡΤ-2): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (QFs & SFs) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΠΑΛΗ - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-3): ΧΟΚΕΪ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10 μ. (Γ) Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:55 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - Τελικοί 68kgr (Α) – 57kgr (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
03:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
05:20 (ΕΡΤ-2): ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
05:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY (A) - Τελικός (Ζ) - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 19/8/2016
07:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ Προημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
16:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 7-8 - (Απευθείας μετάδοση)
16:15 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)
17:10 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 3-4 - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση Εμποδίων, Β γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
20:45 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
02:20 (ΕΡΤ-3): ΣΤΙΒΟΣ – Επί κοντώ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ομαδικό Ελεύθερο - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20/8/2016
06:50 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:10 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-1): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Σύνθετο Ομαδικό - (Απευθείας μετάδοση)
16:20 (ΕΡΤ-2): ΠΑΛΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
17:13 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ (Α) Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
17:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) – Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
18:50 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) – Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:30 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) – Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
20:20 (ΕΡΤ-1): ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Τελικοί 51kgr (Γ), 56kgr (A), 75kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ – Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
21:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) – Τελικός (Απευθείας μετάδοση)
21:33 (ΕΡΤ-1): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Σύνθετο Ατομικός Τελικός (Απευθείας μετάδοση)
22:30 (ΕΡΤ-3): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Α) – Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:53 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Τελικός & Απονομή - (Απευθείας μετάδοση)
00:00 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ (Α) 125kgr – Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) – Τελικός (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
05:05 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21/8/2016
06:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) – Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ – Αγώνας Εθνικής Ελλάδας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:15 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
15:20 (ΕΡΤ-1): ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ (Α) - (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
17:20 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
17:30 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)
19:10 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:35 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ – Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
20:00 (ΕΡΤ-1): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
21:45 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ MOUNTAIN BIKE (Α) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-1): ΡΙΟ 2016 – 16 ΗΜΕΡΕΣ (HIGHLIGHTS ΑΓΩΝΩΝ) (Απευθείας μετάδοση)
02:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση)

ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ NEWSIT

 

Στην ίδια κατηγορία

ΣΧΟΛΙΑ


 

Κάντε Like: Onalert.gr στο Facebook